Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.

Okrem slovenských rozprávok, encyklopédií či odporúčaného čítania v KUBOvi nájdete aj populárne komiksy a obrázkové knižky od vydavateľstva Warner Bros ako Scooby-Doo, Flintstonovci alebo Tom & Jerry. V KUBO ponuke si obľúbené knižky nájdu deti aj rodičia.
Čítanie nebolo nikdy jednoduchšie a dostupnejšie!

Každý deň knižný darček až do Vianoc

V decembri máte mimoriadnu príležitosť spestriť si adventné obdobie čítaním! V duchu sviatočného očakávania a darčekov prináša KUBO špeciálnu akciu – Knižný adventný kalendár. Počas každého dňa od prvého decembra až do Štedrého dňa sa pre všetkých v aplikácii otvorí jedna vybraná kniha, ktorú bude možné prečítať si úplne zadarmo.

Nechajte sa každý adventný deň prekvapiť novým príbehom, ktorý rozšíri fantáziu a lásku k čítaniu vašich najmenších. Od rozprávok, cez dobrodružstvá až po vzdelávacie knihy – akcia Adventný kalendár je tu, aby každou odomknutou knižkou navodila sviatočnú či zimnú atmosféru a urobila radosť deťom.

Sledujte aplikáciu KUBO – detské knihy, aby ste nič nezmeškali!
Zdieľajte kúzlo kníh s vašimi deťmi a spoločne si užívajte predvianočné chvíle pri každodennom príbehu.

Aplikáciu stiahnete v App Store alebo obchode Google Play za cenu len 3,99 € / mesiac.

Akciová cena do konca januára – predplatné do aplikácie na celý rok len za 19,99 €.

Viac na www.kubomedia.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.