Parádne kamery za parádne ceny – aj to je jeden z dôvodov prečo iPhone

Nádherné fotky však nie sú jediným benefitom, prečo si vybrať iPhone. Superrýchly čip, neuveriteľná výdrž batérie a mnoho iného robí z tohto smartfónu skvelú voľbu.

Najpopulárnejšie kamery vo vašom vrecku

Zachyťte svoj najlepší záber. Vo dne v noci. Dramatické portréty, úžasné video a neuveriteľné zábery pri slabom osvetlení. S najpopulárnejším fotoaparátom na svete.

Smartfón, ktorý (vám) vydrží

Zariadenie je navrhnuté tak, aby vydržalo, vďaka čomu si váš telefón dlhšie udrží svoju hodnotu. Môžete ho poliať či ošpliechať, prežije to. iPhone je konštruovaný z neuveriteľne odolných materiálov a v kombinácii s automatickými aktualizáciami iOS s novými vylepšeniami a funkciami predstavuje horúceho kandidáta na váš nový smartfón. Výdrž sa však netýka iba materiálového prevedenia…

Celodenný výkon je samozrejmosť

Máte nabitý deň? Krok s vami udrží nabitá batéria. Hardware a software iPhonu sú navrhnutý tak, aby účinne spolupracovaly. Na jedno nabitie tak urobíte oveľa viac.

Hladká spolupráca

Nastavte si doplnky ako AirPods či AirTag jediným klepnutím. A jednoducho zdieľajte fotky a ďalší obsah so zariadeniami Apple v okolí cez AirDrop. Všetko funguje.

Výhodný nákup k iPhonu patrí

Ak zvažujete kúpu nového iPhonu, potešiť vás môže aj jeho cena – na splátky získate najnovší iPhone 14 už od 20 € mesačne. Využiť môžete výkupný bonus 100 €, ktorý získate pri odpredaji vášho staršieho zariadenia.

Viac informácií nájdete na webe iStores.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.