Odmeňte deti za ich úspechy – s výhodnou ponukou Apple produktov!

Koniec školského roka je pred dverami a s ním prichádza aj čas oceniť študijné výsledky malých i veľkých žiakov. Ak premýšľate, čím urobiť radosť vašim deťom za ich vysvedčenie, máme pre vás niekoľko tipov.

Práve teraz totiž môžete v iStores nakúpiť a získať zároveň poukážku na ďalší nákup. Ponuka platí od 16. do 25. júna. Ak kúpite produkty nad 500 € získate poukážku až do 50 €. Spomínaný “bonus” v podobe poukážky môže získať hocikto, nielen študenti. Skombinovať ho môžete aj s 350 € digitálnou poukážkou v rámci projektu Digitálny žiak, so 100 € výkupným bonusom na nákup vybraných zariadení a takisto so zľavami pre študentov a učiteľov.

 

 

K nákupu na 500 € je možné získať 25 € poukážku, pri nákupe nad 1000 € získavate 50 € poukážku na ďalší nákup v iStores. Okrem toho môžu učitelia aj žiaci využiť až 6% zľavu na nový Mac či iPad!

Kompletný prehľad toho, čím môžete urobiť radosť sebe alebo svojim blízkym nájdete na webe.

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.