Nový iPhone 14 v žltej už predobjednáte aj u nás!

Horúcu novinku od Apple nájdete aktuálne v ponuke iStores. Vieme, kedy začína predaj!

Najväčší Apple Premium Reseller u nás spustil predobjednávky na iPhone 14 a iPhone 14 Plus v novom žltom prevedení. Ak vám novinka padla do oka máme pre vás dobrú správu – jej predaj začína už 14. marca od 8:00!

Cena žltého variantu začína v prípade iPhonu 14 na 949 € alebo na splátky od 48 € na 24 mesiacov. iPhone 14 Plus v žltej môže byť váš od 1099 €. Pri nákupe na splátky vás vyjde na 56 € na 24 mesiacov. Model sa pýši 6,7-palcovou uhlopriečkou a takisto aj nadlhšou výdržou batérie v histórii smartfónu Apple. Oba modely iPhonu 14 sú vybavené sústavou dvoch kamier, ktoré sú zárukou skvelých fotiek aj pri slabom či silnom svetle. Smartfóny disponujú dôležitou bezpečnostnou funkciou, ktorá dokáže doslova zachrániť život. Jedná sa o detekciu autonehody, ktorá vám v prípade vážnej havárie dokáže privolať pomoc.

Páči sa vám nový iPhone a chcete ešte k tomu ušetriť? Vďaka iStores výkupu môžete! Obchod aktuálne ponúka za výkup staršieho zariadenia a kúpu niektorého z modelov iPhonu 14 alebo iPhonu 14 Pro na protihodnotu 100 € zľavu. iPhone 14 môžete mať vďaka výkupu staršieho zariadenia a 100 € zľavy od 299 € alebo iPhone 14 Pro už od 389 €. Presný výpočet a hodnotu svojho súčasného zariadenia nájdete na stránke venovanej výkupu.

Nákup nového iPhonu s výkupom môžete realizovať v ktorejkoľvek predajni iStores alebo jednoducho online. Prepravu staršieho zariadenia do iStores a toho nového až k vám domov máte zdarma. Ponuku iPhonu 14 v žltej nájdete na webe iStores.

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.