Nový iPhone 14 v žltej už predobjednáte aj u nás!

Horúcu novinku od Apple nájdete aktuálne v ponuke iStores. Vieme, kedy začína predaj!

Najväčší Apple Premium Reseller u nás spustil predobjednávky na iPhone 14 a iPhone 14 Plus v novom žltom prevedení. Ak vám novinka padla do oka máme pre vás dobrú správu – jej predaj začína už 14. marca od 8:00!

Cena žltého variantu začína v prípade iPhonu 14 na 949 € alebo na splátky od 48 € na 24 mesiacov. iPhone 14 Plus v žltej môže byť váš od 1099 €. Pri nákupe na splátky vás vyjde na 56 € na 24 mesiacov. Model sa pýši 6,7-palcovou uhlopriečkou a takisto aj nadlhšou výdržou batérie v histórii smartfónu Apple. Oba modely iPhonu 14 sú vybavené sústavou dvoch kamier, ktoré sú zárukou skvelých fotiek aj pri slabom či silnom svetle. Smartfóny disponujú dôležitou bezpečnostnou funkciou, ktorá dokáže doslova zachrániť život. Jedná sa o detekciu autonehody, ktorá vám v prípade vážnej havárie dokáže privolať pomoc.

Páči sa vám nový iPhone a chcete ešte k tomu ušetriť? Vďaka iStores výkupu môžete! Obchod aktuálne ponúka za výkup staršieho zariadenia a kúpu niektorého z modelov iPhonu 14 alebo iPhonu 14 Pro na protihodnotu 100 € zľavu. iPhone 14 môžete mať vďaka výkupu staršieho zariadenia a 100 € zľavy od 299 € alebo iPhone 14 Pro už od 389 €. Presný výpočet a hodnotu svojho súčasného zariadenia nájdete na stránke venovanej výkupu.

Nákup nového iPhonu s výkupom môžete realizovať v ktorejkoľvek predajni iStores alebo jednoducho online. Prepravu staršieho zariadenia do iStores a toho nového až k vám domov máte zdarma. Ponuku iPhonu 14 v žltej nájdete na webe iStores.

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.