iPhone už od 459 €, Mac od 499 €: Priprav sa na 3 dni zliav v iStores naplno

iStores Black Friday 2023
Plánuješ tento rok obdariť svojich blízkych novým iPhonom, Apple Watch alebo MacBookom Air? Tvoj najbližší Apple expert iStores prináša špeciálnu ponuku, aká tu už do konca roka nebude.

Najväčšia sieť autorizovaných predajní Apple na Slovensku iStores prináša 3 dni zliav naplno, počas ktorých si budeš môcť zakúpiť Tvoje obľúbené Apple produkty alebo príslušenstvo za tie najlepšie ceny. Nový iPhone získaš od 459 €, Apple Watch od 259 €, Apple Watch Ultra za 699 € a slúchadlá AirPods už od 99 €.

V rámci špeciálnej ponuky trvajúcej od 24. do 26. novembra budeš môcť výrazne ušetriť na širokom spektre obľúbených produktov a príslušenstva vrátane iPhone 13 už za 639 €, ako aj na počítačoch Mac. Nový MacBook Air 13“ s čipom Apple M1 získaš už za 899 €, a v obmedzenom množstve bude tiež dostupný iMac 21.5“ s procesorom Intel Core i5 iba za 499 €.

Zľavy sa viažu nielen na vybrané produkty značky Apple, ale taktiež aj na autorizované príslušenstvo od výrobcov vrátane JBL, Bang & Olufsen či Belkin. Ušetri až 190 € na bezdrôtových reproduktoroch Bang & Olufsen a JBL, 40 € na slúchadlách JBL Tune alebo 130 € na inteligentnej bezpečnostnej kamere Netatmo Smart Outdoor Camera.

Využi 3 dni zliav v iStores naplno a navštív niektorú z 13-tich predajní alebo e-shop www.istores.sk a ušetri.

komentáre
  1. “Nový MacBook Air 13“ s čipom Apple M1 získaš už za 899 €…” – asi ťažko je to nový model. Síce sa predáva, ale je to model, ktorý sa začal predávať v novembri 2020.

    1
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?