iPad mini 7. generácie môže vyjsť ešte tento rok

Najväčšou novinkou tejto jesene je nepochybne iPhone 15 Pro. Spoločnosť Apple však zrejme plánuje v nasledujúcich týždňoch či mesiacoch predstaviť zopár ďalších zariadení.

Jedným takým zariadením by mohol byť nový iPad mini 7. generácie. Tvrdí to server DigiTimes s odvolaním na svoje zdroje z dodávateľského reťazca spoločnosti Apple.

“V druhom štvrťroku zaznamenali predaje iPadov vyšší pokles predajov oproti tabletom od iných výrobcov. Kombinované predaje iPadov tak vo výsledku zaznamenávajú pokles už druhý kvartál po sebe. Podiel však bude rásť v druhom polroku kvôli priebežnému dopĺňaniu stavov v treťom štvrťroku, ako aj kvôli objednávkam nového malého iPadu v štvrtom štvrťroku,” uvádza DigiTimes.

O možnosti predstavenia nového iPadu mini však hovorí aj Mark Gurman z portálu Bloomberg. Rovnako tak sa o existencii siedmej generácie iPadu mini zmienil ShrimpApplePro na sieti X (Twitter). Vyzerá to však, že zariadenie si prejde skôr len vylepšením výkonu, než aby došlo k rozsiahlej aktualizácii zariadenia. Treba však dodať, že terajší iPad mini disponuje čipom A15 Bionic, ktorý poháňal aj iPhone 13 a iPhone 14.

Zdroj: DigiTimes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.