Budúce Apple Watch Ultra zrejme dostanú väčší displej

Minuloročná novinka pre náročných, Apple Watch Ultra, sa dočká budúci rok výraznejšieho upgradu.

Podľa portálu DigiTimes má Apple už teraz pracovať na novom dizajne pre hodinky Apple Watch Ultra. Pripravovaný model má disponovať o 10% väčším displejom, uhlopriečka sa tak zvýši z terajších 1.93″ na 2,10″. Keďže však Apple prezentuje hodinky podľa veľkosti rámu v milimetroch, potom je zrejmé, že budúci model presiahne 50mm. Okrem toho portál tvrdí, že hodinky majú vymeniť terajší OLED displej za micro-LED, teda ten, o ktorom sa hovorí v súvislosti s budúcimi produktami kalifornskej spoločnosti už niekoľko rokov.

Hodinky majú byť prvým produktom, ktorý ponúkne tento druh panela. Oproti OLED ponúka nižšiu spotrebu, vyšší kontrastný pomer a vyšší jas, čo nie je nikdy na škodu. V súvislosti s touto špekuláciou stojí za zmienku aj informácia analytika Jeffa Pu z firmy Haitong International Securities. Ten už na začiatku roka prehlásil, s odvolaním na zdroje v dodávateľskom reťazci, že Apple plánuje redesign svojich smart hodiniek pre náročných.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.