Apple Watch – smarthodinky, medzi ktorými si každý nájde tie svoje

Hľadáte výkonného parťáka na cvičenie, chcete mať prehľad o zdraví alebo zostať v kontakte so všetkým dôležitým? Apple Watch je ideálnou voľbou v každej situácii.

Dokonalé hodinky pre zdravší život

Apple Watch vám dodajú tú správnu motiváciu. Sledujte svoju dennú aktivitu, pravidelne sa hýbte a pritom si zapisujte tréningy a sledujte prehľady.

Inovatívne senzory vám umožnia urobiť si EKG, sledovať fázy spánku a získať prehľady sledovania cyklu, vďaka čomu budete lepšie rozumieť svojmu zdraviu.  Apple Watch disponujú odolnými materiálmi, takže vás môžu sprevádzať prakticky kamkoľvek – vďaka vodeodolnosti napríklad aj pri plávaní.

V kontakte aj na cestách

Volajte a posielajte správy, počúvajte hudbu, plaťte s Apple Pay. Apple Watch vás spoja s ľudmi a vecami, na ktorých záleží.

Pomoc je s Apple Watch na dosah

Skrátka vždy, keď ju potrebujete. Hodinky automaticky rozpoznávajú pády či vážne autonehody a dokážu zavolať na tiesňovú linku, aj keď vy nemôžete. Funkcia SOS vám dokáže rýchlo privolať pomoc jediným stlačením tlačidla.

Hodinky podľa vášho vkusu

Apple Watch si môžete prispôsobiť množstvom remienkov a ciferníkov.

Kompatibilita, to je Apple

Ako je dobrým zvykom, produkty s logom kalifornského jablka spolu tvoria jeden ekosystém. Pripojte si AirPods, nájdite svoj iPhone alebo si odomknite Mac. Vďaka vaším Apple Watch.

Tisícky aplikácií na vašom zápästí

App Store ponúka veľké množstvo užitočných apiek, ktoré si môžete stiahnuť priamo do smart hodiniek.

Apple v súčasnosti ponúka viacero modelov svoji Apple Watch. Zorientovať sa v nich a vybrať si vám pomôže web iStores, kde získate tieto hodinky za výhodné ceny, aj na splátky už od 15 € mesačne. Viac info nájdete na príslušnej stránke.

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.