Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #34 týždeň

iOS/iPadOS/tvOS/macOS

Logo, Card & Design Creato‪r – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Nástroj Logo and Designs Creator vám pomôže rýchlo a jednoducho vytvárať logá, dizajn webových stránok, stránky na Facebooku, tapety, vizitky, blogy, prezentácie… Ponúka najrýchlejšie a najjednoduchšie riešenie všetkých vašich problémov s dizajnom.

Môžete začať s prázdnym plátnom alebo upraviť jednu z viac ako 1 000 šablón. Keď si vyberiete svoju obľúbený, môžete prispôsobiť text pomocou viac ako 200 typov písma a zvoliť si pridanie rôznych symbolov a pozadia, ktoré skutočne prispôsobia šablónu vašej značke.

Aplikácie je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1 alebo novším.

LineEngraver Photo Editor – 2,99€ (pôvodná cena 5,99€)

Ako už anglický názov aplikácie prezrádza, LineEngraver Photo Editor je editor fotografií, ktorý sa zameriava na čiernobiele fotografie.

Aplikácia je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1 alebo novším.

Candleman – 3,99€ (pôvodná cena 4,99€)

Dokážete sa orientovať v tme? V hre Candleman je to priam nutnosťou. Stanete sa síce atypickým hrdinom – svietnikom, ale na cestu si posvietite iba desať sekúnd. Candleman je unikátna puzzle hra, ktorá vyšla aj vo verzii pre herné konzoly a PC.

Hra je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1 alebo novším.

ToonCamera – 1,99€ (pôvodná cena 2,99€)

ToonCamera je úžasná aplikácia pre video a fotografie, ktorá premení váš svet na živú karikatúru.

Vybraté spoločnosťou Apple ako App Store Essential pre určovanie nových trendov.
„Úžasná technológia.“ – Terry White, www.bestappsite.com
“Najlepšia aplikácia na karikatúru, a rozhodne stojí za tú cenu!” – Robin Rhys, AppAdvice Daily

Football Manager 2022 Mobile– 3,99€ (pôvodná cena 9,99€)

Hovorí sa, že futbal je hrou správnych rozhodnutí a každý môže voliť podľa svojho uváženia, avšak vo Football Manager 2022 je rozhodnutie len a len na vás. Na vás záleží, koho podpíšete, koho predáte aj ako si poradíte s rozpočtom. Postavíte taktiku na hráčoch, ktorých máte k dispozícii, alebo ich tvrdým tréningom sformujete tak, aby hrali celkom podľa vašich predstáv. V hre čaká na vás 60 líg z 25. najväčších futbalových národov sveta. Rozhodnete sa pre úspech na domácej pôde, alebo pre dobrodružstvo v zahraničí.

Paintiles – zadarmo (pôvodná cena 2,99€)

Paintiles je logická hra s farbami.

Paintiles 600x303 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #07 týždeň

Star Traders: Frontiers – 3,99€ (pôvodná cena 6,99€)

Star Traders: Frontiers je vesmírna RPG hra v ktorej preskúmate vesmír. Vyberiete si vlastnú posádku a prevezmete velenie nad vesmírnou loďou. Vrhnete sa do obrovského procedurálne generovaného vesmíru. Ako kapitán máte možnosť voľby, akým smerom sa uberiete s vašou posádkou, či sa stanete špiónom, pašerákom, prieskumníkom, pirátom, obchodníkom, nájomným lovcom… A samozrejme si môžete prispôsobiť vesmírnu loď, na výber je viac ako 350 vylepšení a 45 rôznych typov.

NFT Creator & Crypto Art Maker – zadarmo (pôvodná cena 1,99€)

Pomocou aplikácie NFT Creator & Crypto Art Maker môžete vytvárať profesionálne a jedinečné návrhy, letákov, pozvánok, prezentácii, log, pohľadníc alebo čokoľvek iné.
Aplikácia má už veľa vopred pripravených pozadí a návrhov, ktoré môžete použiť. Alebo môžete jednoducho importovať svoje vlastné obrázky z webu, fotoaparátu…

Aplikácie je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1 alebo novším.

Video AD Maker – zadarmo (pôvodná cena 1,99€)

Video AD Maker je nástroj pre vytváranie reklamných videí alebo animácii a ich následne zdieľanie na sociálnych sieťach.

Hidden Folks – 1,99€ (pôvodná cena 4,99€)

V hre Hidden Folks bude vašou úlohou nájsť skrytých ľudí v ručne kreslených, interaktívnych, miniatúrnych, čierno – bielych krajinách.

Hidden Folks bola horu roka 2017 v App Store!

Hra je dostupná aj pre Apple TV a počítače Mac.

macOS

Pocket cleaner Pro – zadarmo (pôvodná cena 1,99€)

Pocket cleaner Pro je aplikácia, ktorá vám pomôže s vyčistením miesta na disku od nepotrebných nevyžiadaných súborov, ktoré obsahuje váš Mac. Odinštaluje softvér a vymaže zvyšné súbory spojené s aplikáciou.

Icon Maker Pro – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Aplikácia Icon Maker Pro vám pomôže vytvoriť ikony pre aplikácie pre iOS/Watch OS/iPad OS a Mac OS.

System Dashboard – zadarmo (pôvodná cena 0,99€)

Aplikácia System Dashboard zobrazuje všetky dôležité informácie o systémových prostriedkov ako: využitie procesora, pamäte, siete a disku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.