Koľko bude stáť Netflix s reklamami?

Streamovacia platforma chystá spustenie cenovo dostupnejšie predplatného s reklamným obsahom. Poznáme jeho cenu.

Podľa čerstvých informácií chce Netflix účtovať za nový model predplatného 7 až 9 dolárov. Aktuálne je možné sledovať stream za najnižšiu cenu 9,99 dolárov s kvalitou 480p. Okrem toho sú k dispozícii plány s 1080p streamom za 15,49$/mesačne alebo 4K streamovanie za 19,99$/mesačne.

Reklamy by sa mali zobrazovať pred a počas sledovania, malo by pritom ísť približne o 4 minúty v rámci jednej hodiny sledovania. Spoty nebude možné preskočiť ani pristupovať k ovládaniu počas ich prehrávania. Platforma chce limitovať opakujúce sa reklamy. Ďalším aspektom “reklamného” predplatného bude absencia možnosti stiahnuť si obsah na sledovanie offline.

Netflix sa uchýlil k novému plánu s podporou reklám pre pokračujúci pokles objemu divákov. Dostupný by mal byť vo vybraných regiónoch ešte tento rok, plošne však najskôr v roku 2023.

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.