Užite si skvelé Vianoce s iStores a získajte k nákupu darček!

Najväčší Apple Premium Reseller prichádza pred sviatkami s výhodnou ponukou, v rámci ktorej okrem iného nájdete aj iPhone za výhodnejšiu cenu.

Napríklad iPhone 13  môžete v iStores získať o 50 € lacnejšie. Kompaktný iPhone 13 mini je dostupný už od 749 €, alebo aj výhodne na splátky od 38€ mesačne po dobu 24 mesiacov. iPhone 13 je v ponuke od 849 €, alebo takisto aj na splátky od 43€ mesačne počas 24 mesiacov.

Ku každému nákupu nad 500 € teraz navyše získate aj 20€ vianočnú darčekovú poukážku. Ak nakúpite produkty v hodnote nad 1000 €, čaká na vás 40 € poukážka. K tomu môžete mať aj vybrané Macy či iPhone 14 a iPhone 14 Plus do konca roka na splátky bez navýšenia a akontácie.

Darčeky na poslednú chvíľu nemusia nutne znamenať ponožky. V iStores nájdete aj širokú paletu príslušenstva či doplnkov pre produkty Apple – napríklad slúchadlá AirPods či Beats alebo remienky pre Apple Watch a mnoho ďalšieho príslušenstva pre iPad aj Mac.

Kompletnú vianočnú ponuku nájdete na webe iStores.

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.