Tohtoročný iPhone s kamerou a Face ID v displeji?

Nové info od leakera približuje možnú podobu iPhonu 14.

Očakávaná novinka, ktorá by sa tradične mala objaviť na jeseň tohto roku, má mať predný fotoaparát zabudovaný priamo v displeji. O tejto zmene dizajnu sa už nejakú dobu hovorí, teraz pribudli podrobnosti k možnej podobe prvku. Kamera má byť súčasťou obdĺžnikového výseku so zaoblenými okrajmi, ktorý tvarovo pripomína pilulku. V začiatkoch špekulácií o výseku pre fotoaparát sa pôvodne skloňoval klasický kruhový tvar.

Priamo v displeji má byť implementovaný Face ID senzor pre tvárovú autentifikáciu. Podľa leakera, ktorý na Twitteri vystupuje pod prezývkou @dylandkt, nemá táto zmena vplývať na spoľahlivosť technológie.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.