Predstaviteľ Teda Lassa získal Zlatý glóbus

Jason Sudeikis známy aj ako hlavná postava z komediálneho seriálu Apple TV+ si za svoj výkon odniesol prestížne ocenenie.

Jeden z prvých formátov streamovacej služby Apple sa na galavečere pokúšal premeniť aj nomináciu v kategórii Najlepší televízny seriál. Tu ho však porazila dráma Hacks z produkcie HBO Max.

Pokiaľ ide o Sudeikisa, je to už v poradí jeho druhá cena, ktorú si z tejto súťaže odnáša za rovnakú kategóriu aj postavu. Ted Lasso sa na obrazovky divákov Apple TV+ vráti v priebehu roku. Jeho tretia séria sa aktuálne nakrúca.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.