Apple headset bude podľa analytika nabíjaný rovnakým adaptérom ako MacBook Pro

Ming-Chi Kuo doplnil svoje hypotézy ohľadom očakávaného headsetu pre zmiešanú realitu.

Novinka by mala disponovať dvomi displejmi s OLED technológiou. Tieto obrazovky (každá pre jedno oko) budú premietať okolie používateľa a do neho dopĺňať virtuálne prvky.

Takáto technológia bude nevyhnutne náročná nielen na výkon ale aj na spotrebu energie. Headset preto podľa Kua bude v ponuke spolu s 96 wattovou nabíjačkou, identickou aká je v balení 14-palcového MacBooku Pro.

Analytik očakáva približne 3 milióny predaných kusov budúci rok a nárast až po 15 miliónov v horizonte ďalších dvoch rokov. Cenovo bude produkt v segmente od 1000 dolárov, niektoré odhady hovoria dokonca o sume 3000 dolárov.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.