S apkou Oceanic+ od Apple sa ponoríte skutočne do hĺbky

Novinka pre Apple Watch Ultra je dostupná v App Store a ponúka monitoring potápania.

Komplexná novinka

Nie je to pritom prvýkrát, čo Apple vkročil do týchto vôd. Značka v súčasnosti ponúka aplikáciu Depth, ktorá informuje o aktuálnej hĺbke, maximálnej dosiahnutej úrovni, teplote vody a času, ktorý majiteľ Apple Watch Ultra strávil pod vodou.

Potápači, ktorí však hľadajú komplexnejšie riešenie, teraz môžu siahnuť po Oceanic+. Aplikácia oznamuje napríklad aktuálnu hĺbku, čas ponorenia, čas bez dekompresie, teplotu vody, čas do vynorenia, maximálnu hĺbku, rýchlosť stúpania, úroveň batérie či pomer plynov v kyslíkovej bombe. Oceanic+ navyše ponúka farebne odlíšené varovania pre limit dekompresie alebo príliš rýchle stúpanie k hladine ako aj ďalšie užitočné funkcie pre bezpečené potápanie.

Viac funkcií vyžaduje predplatné

Aplikáciu je možné nájsť App Store a je určená pre najnovšie Apple Watch Ultra s watchOS 9.1, ktoré sú spárované s iPhonom 8 alebo novším s naiinštalovaným iOS 16.1 alebo novším updatom. Pre smartfón je dostupná aj doplnková apka, ktorá ponúka detailné vyhodnotenia potápania.

Základná verzia Oceanic+ je bezplatná, pokročilé funkcie vyjdú na 9,99$ mesačne alebo 79,99$ ročne.

zdroj: Apple

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.