Prvý iPhone sa začal predávať pred 15 rokmi

Je to neuveriteľné, ale prelomový smartfón oslávil v januári významné výročie od svojho predstavenia, a teraz v júli si pripomína ďalší míľnik.

Zariadenie, ktoré 9. januára 2007 predstavil ešte Steve Jobs, šlo do predaja 29. júna toho istého roku. Apple vtedy podľa Jobsových slov znovuobjavil telefón.

Od svojho uvedenia bol iPhone prelomovým produktom pre celý segment mobilných zariadení. Prvý milión kusov sa predal za 74 dní. Smartfón stál vtedy 499$.

Pamätáte si ešte pôvodný iPhone?

zdroj: MacRumors

komentár
  1. Kúpil som ho v r. 2007 v UK. A mam ho stale, krasne balenie, funkcny, odlozeny ako klenot. Od vtedy som vystriedal skoro vsetky verzie, ale ten prvy bol NAJ.

    5
    2
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.