Čipy M2 Pro pre high-end MacBook Pro a Mac mini budú vyrábané novým procesom

Chystané procesory od TSMC budú podľa DigiTimes produkciou novej generácie.

Dvorný dodávateľ čipov pre Apple má údajne vyrábať postupom 3nm, presnejšie v druhej polovici aktuálneho roku. Mark Gurman z Bloombergu dávnejšie uviedol, že očakáva použitie M2 Pro v 14-palcovom MacBooku Pro, 16-palcovom MacBooku Pro a high-end Mac mini. V prípade M3 by malo ísť o 13-palcový MacBook Air, celkom nový 15-palcový MacBook Air a nový iMac či 12-palcový MacBook.

Ďalší z novýh čipov, M2 Max, bude najskôr vyrábaný rovnakým 3nm procesom. Procesor bude horúcim kandidátom pre MacBook Pro v najvyšších konfiguráciách a Mac Studio.

zdroj: DigiTimes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.