Poznáme možný dátum Apple Eventu aj adeptov na predstavenie

Už čoskoro by sme sa mali dočkať prvého tohtoročného eventu pod hlavičkou kalifornskej spoločnosti. Kedy presne to bude a čo si pre nás Apple prichystal?

Podľa nových správ z Bloombergu sa na úvodnú keynote roku 2022 chystajú iPhone SE s 5G či iPad Air – obe zariadenia s čipom A15 Bionic. Dočkať by sme sa mali aj aspoň jedného nového Macu. Mohlo by ísť o high-end konfiguráciu Mac mini s čipom M1 Pro a M1 Max.

Appl údajne vyvíja minimálne štyri nové Macy s procesorom M2. Medzi ne by mali patriť modely MacBook Air, základný 13-palcový MacBook Pro, 24-palcový iMac a základný Mac mini. Tieto novinky by mala značka predstaviť neskôr v priebehu roku.

Pokiaľ ide o termín jarného Apple eventu, Mark Gurman z Bloombergu verí, že sa bude konať v utorok, 8. marca.

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.