Oceňte študentov alebo oslávte koniec školy – s iStores akciou!

Apple Premium Reseller prichádza s blížiacim sa záverom školského roka s novou výhodnou ponukou.

V rámci nej môžete získať Macy či iPady s výhodnou zľavou, aj na splátky s 0% úrokom. Akcia platí do 10. júla 2022 (min. hodnota nákupu na splátky je 100 €).

iPad so študentskou zľavou môžete kúpiť už od 36 € mesačne. Apple Pencil získate už od 10 € mesačne. MacBook Air pre študentov ponúka iStores už od 100 € mesačne. Aktuálne modely iPhonu môžete získať už od 51 € mesačne. 

Chcete vášho študenta odmeniť nejakým z kategórie nositeľných produtkov? Vyberte si Apple Watch už od 27 € mesačne, či slúchadlá AirPods už od 14 € mesačne. Všetky splátky pre uvedené produkty sú bez navýšenia a akontácie – platí pre všetkých. Pre získanie študentskej zľavy je potrebné sa preukázať kartami ISIC alebo ITIC.

Okrem výhodného nákupu sa môžete zapojiť aj do súťaže o darčekové poukážky v hodnote 500 € na nákup v iStores.

Kompletnú ponuku produktov nájdete v eshope iStores.

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.