12-palcový MacBook sa odkladá

Naznačuje to nové info od analytika Rossa Younga, ktorý je ohľadom nového modelu skeptický.

Analytik, ktorý sa venuje primárne displejom najnovšie uviedol, že v súčasnosti je podľa neho nasmerovanie Apple v otázke notebookov jasné. Dalo by sa zhrnúť do spojenia “13-palcov a viac”. Nízku pravdepodobnosť pripravovaného vývoja kompaktnejšieho modelu potvrdzujú aj správy z dodávateľského reťazca, kde nie je 12-palcovom MacBooku žiadne povedomie. Samozrejme, existuje šanca, že Apple je na samom začiatku vývoja a teda ani dodávatelia ešte nemusia o tomto variante MacBooku tušiť,

Pokiaľ ide o spomínanú uhlopriečku, značka už v minulosti takéto zariadenie prestavila. Šlo vtedy o nižšie i vyššie konfigurácie. V základe to bol 12-palcový MacBook z roku 2015 s hmotnosťou necelý kilogram, či starší 12-palcový PowerBook G4 – predchodca MacBooku Pro.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.