Obľúbený For All Mankind bude pokračovať

Jeden z prvých seriálov v ponuke Apple TV+ dostane aj štvrtú sériu.

Seriál, ktorý patrí k stabilným menám v katalógu Apple streamu, odštartoval ešte v novembri 2019. Scenár sa pohráva s myšlienkou, čo by sa stalo, ak by na Mesiaci pristáli ako prví Sovieti a vesmírne preteky by neskončili, no boli by v USA stále prioritou. 

Ďalšie pokračovania posunuli dej o dekádu vpred do roku 1983, kde počas studenej vojny bojujú Spojené štáty a Sovietsky zväz o zdroje na Mesiaci. Aktuálne možete na streame Apple sledovať tretiu porciu epizód. Tá zavedie divákov do začiatku 90. rokov a pozornosť oboch veľmocí sa presúva na Mars.

Podrobnosti k chystanej štvrtej sérii zatiaľ nepoznáme, nakrúcanie však začína už o mesiac.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.