Apple rozširuje okruh dodávateľov pre výrobu iPhonu 14

Značka si chce pred odhaľením tohtoročnej generácia svojho smartfónu poistiť problémy s dodávkami a masovou výrobou.

Najnovšie sa medzi dodávateľov komponentov pre nový iPhone zaradila spoločnosť SG Micro, ktorá prešla testami a získala certifikát kvality pre high-end modely. Firma teda bude dodávať súčiastky pre iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max.

Podľa informácií, ktoré na svojom Twitteri zverejnil renomovaný analytik Ming-Chi Kuo, sa SG Micro bude na výrobe modelov s prívlastkom Pro v názve podieľa vôbec po prvýkrát. Znamená to teda, že firma dosiahla vo výrobných procesoch novú úroveň, ktorá jej umožňuje splniť náročné štandardy.

Kuo takisto nedávno informoval o problémoch s dodávkami displejov pre iPhony 14. Je však presvedčený, že tieto výpadky nebudú mať na masovú výrobu príliš veľký vplyv.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.