Nový MacBook Pro s čipom M2 už kúpite bez úroku v iStores

Horúca novinka medzi laptopmi Apple je už v ponuke aj výhodne na splátky.

Nový MacBook Pro M2 si môžete z iStores zaobsatarať od 1599 € alebo aj na splátky mesačne od 41 €. Nákup je možný aj na splátky bez navýšenia a akontácie. MacBook s čipom novej generácie ponúka výdrž až 20 hodín a  vďaka rozmerom ide o najprenosnejší notebook s prívlastkom Pro z ponuky Apple. Novinku si môžete prísť obzrieť a vyskúšať aj do všetkých predajní iStores. Viac info o MacBook Pro M2 nájdete na webe iStores.

Zároveň aktuálne prebieha aj akcia pre študentov a učiteľov, ktorí môžu nakúpiť na splátky bez navýšenia – teraz navyše s možnosťou získať darčekové poukážky za nákup nad určitú hodnotu. Darčekovú poukážku 25 € získate k nákupu nad 500 €. Ak nakúpite nad 1000 €, dostanete až 50 € darčekovú poukážku, ktorú je možné využiť na ďalší nákup v iStores. Tieto poukážky získate,  ak nakúpite od 27. 6. do 1. 7. v e-shope alebo v predajniach iStores.

Všetky tri spomínané benefity – – zľavy pre študentov, splátky s nulovou akontáciou a darčekové poukážky –môžu zákazníci iStores využiť súčasne.

zdroj: iStores

komentár
  1. Nový MacBook Pro M2 si môžete z iStores zaobsatarať od 1599 € alebo aj na splátky mesačne od 41 €. Nákup je možný aj na splátky bez navýšenia a akontácie. MacBook s čipom novej generácie ponúka výdrž až 20 hodín a  vďaka rozmerom ide o najprenosnejší notebook s prívlastkom Pro z ponuky Apple. Novinku si môžete prísť obzrieť a vyskúšať aj do všetkých predajní iStores. Viac info o MacBook Pro M2 nájdete na webe iStores.

    Sorry ale nákup niej możny na splátry bez navýšenia!!!!!!

    4
    1
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.