Nový iPhone bude mať väčšiu kameru aj hrúbku

Tieto zmeny naznačujú nové nákresy, ktoré sa objavili.

Podelil sa o ne Max Weinbach. Nové schémy ukazujú detailnejšie podobu očakávaného tohtoročného modelu. Podľa nich má iPhone 14 Pro Max mať šírku 77,58 mm, čo je o niečo menej ako aktuálna generácia so 78,1 mm. Na výšku bude zariadenie takmer identické, s rozdielom jednej desatiny milimetra.

Pokiaľ ide o hrúbku telefónu, tu iPhone 14 Pro Max pridá 2 desatiny milimetra s hrúbkou 7,85 mm. Výstupok pre kameru má byť o 5% väčší v každom rozmere.

Okrem modelu Pro Max sa Weinbach podelil aj s nákresmi pre iPhone 14 Pro. Ten bude rozmerovo takmer rovnaký ako iPhone 13 Pro, aj tu však príde k nárastu rozmerov výstupku pre kameru.

Zaujímavým faktom je, že dávnejšie prezentované rendery zariadenia ukazovali podobu bez výstupku, so zapustením objektívov do tela iPhonu.

zdroj: MacRumors

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.