MacBook Air s novým dizajnom dorazí pravdepodobne v druhom polroku 2022

High-end verzia MacBooku Pro sa zase presunie na budúci rok.

V novom reporte o tom informoval Mark Gurman z Bloombergu. Pôvodný plán Apple pritom podľa neho bol predstaviť nový model MacBooku Air s Magsafe konektorom a M2 čipom v novom dizajne na rozhraní minulého a aktuálneho roku. Nakoniec sa tak nestalo a najnovšie to vyzerá tak, že novinky sa dočkáme až v druhej polovici roku.

Masová výroba MacBooku Air podľa analytika Ming-Chi Kua začne najskôr koncom druhého štvrťroku 2022. Laptop by mohol tak mať premiéru v septembri.

Pokiaľ ide o vyššie spomenuté high-end modely MacBooku Pro so 14 a 16-palcovou uhlopriečkou a čipmi M2 Pro a M2 Max, tie uvidíme najskôr až budúci rok. Podľa Gurmana bude jediným MacBookom Pro, ktorý sa dočká aktualizácie základný 13-palcový model s M2 čipom.

zdroj: Bloomberg

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.