Apple vydal reklamu na nový iPad Air

18.3.2022 bol oficiálnym dňom spustenia predaja aktualizovaného iPadu Air s čipom M1 a iPhonu SE 5G, čo znamená, že Apple sa snaží týmto svojim novým produktom urobiť reklamu. Na svojom YouTube kanáli preto pridal nový reklamný “shot“, ktorý sa zameriava práve na nový iPad Air.

Video s názvom “Election” (z angl. voľby) nám ukazuje skupinu študentov, ktorí používajú iPad Air na tvorbu kampane pre stredoškolské voľby. Vo videu nám Apple predstaví funkcie ako novú kameru iPadu Air, podporu Apple Pencil, 5G konektivitu, správy, kompatibilitu s klávesnicou a mnohé ďalšie funkcie.

Predstavujeme nový iPad Air. Posilnený Apple M1 čipom. V piatich úžasných farbách. 10,9-palcový Liquid Retina displej s 5G. 12MP Ultra Wide predná kamera s Center Stage. A samozrejme kompatibilita s Apple Pencil a Magic Keyboard.

Na konci videa sa zobrazí nápis “Váš ďalší počítač nebude počítačom“, čím sa táto reklama uzatvára. Apple túto frázu už použil pri ďalších štyroch iPadoch, vrátane iPadu Pro. Môžeme podotknúť, že nový iPad Air sa asi najviac podobá iPadu Pro, nakoľko už aj on obsahuje M1 čip A Center Stage kameru.

Zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.