iPod Touch má za sebou tisíc dní a jeho update je v nedohľadne

Nástupcu zariadenia, ktoré Apple predstavil v máji 2019, sa tak skoro nedočkáme.

V poradí siedma generácia má za sebou 32 mesiacov od uvedenia na trh a ide tak prakticky o najstaršie aktívne ponúkane zariadenie v portfóliu značky. Za iPod sa držia Airpods Pro, ktoré sa objavili v októbri toho istého roku.

iPod Touch je v súčasnosti najmenším a cenovo najdostupnejším zariedaním s iOS. Jeho cena začína na 209 €. Zariadenie disponuje 4-palcovým Retina displejom a ešte klasickým 3,5mm jackom pre slúchadlá. Je obľúbeným prvým Apple zariadením, najmä pre deti.

V súčasnosti najnovšia verzia bola v čase svojho predstavenia pomerne malým updatom. iPod Touch dostal čip A10 Fusion, ktorý mal aj iPhone 7 a 256GB úložisko. Inak šlo o rovnaké zariadenie ako jeho šiesta generácia. Posledný zásadný redizajn zažil produkt pred neuveriteľnými 10 rokmi.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.