iPhone 14 možno vydrží dlhšie – vďaka novému 5G čipu

Apple údajne mení dodávateľa tohto komponentu, čo by malo priniesť lepšiu výdrž batérie.

Podľa nového reportu od Economic Daily News, sa kalifornská spoločnosť rozhodla vybrať nového výrobcu 5G čipov pre tohtoročný iPhone. Komponent v minulosti dodával Samsung, teraz ho nahradí TSMC, ktorý ponúkne kompaktnejšie a výkonnejšie čipy.

Pred príchodom iPhonu 13 sa špekulovalo o podpore pre Wi-Fi 6E, čo sa nakoniec nenaplnilo. Hypotézy teraz podľa očakávaní ožívajú v súvislosti s iPhonom 14. Nový 5G čip by tak mohol podporovať aj najnovšie štandardy pre bezdrôtové pripojenie.

zdroj: Economic Daily News

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.