Displej s mini-LED od Apple možno dostane aj ProMotion, no dorazí neskôr

Predstavenie očakávaného 27-palcového externého monitoru má byť podľa reportu analytika Rossa Younga posunuté.

Nový displej, ktorý bude údajne ponúkať ProMotion zobrazovanie by mal Apple uviesť začiatkom budúceho roku. Pôvodne sa pritom hovorilo už o júni 2022 a neskôr o októbri rovnakého roku. Realistickejšie sa teraz podľa odhadov javí štart roku 2022.

Podobne ako 14 a 16-palcové MacBooky Pro, má aj nový displej ponúknuť obnovovaciu frekvenciu až 120Hz spolu s technológiou mini-LED. Novinka bude cenovo podľa Younga bližšie k Apple Studio Display, ktorý má totožnú uhlopriečku. Spomínaný ProMotion a mini-LED sa však pravdepodobne prejavia aj na cene, ktorá bude o niečo vyššia. Dosiahnuť hodnotu 5449 €, za ktorú sa predáva Pro Display XDR s 6K rozlíšením a uhlopriečkou 32 palcov by nový monitor nemal.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.