Black Friday prichádza – využite 3 dni plné zliav v iStores!

Čaká vás ponuka, aká tu už do konca roka nebude!

Akcia platí vo všetkých predajniach iStores aj na e-shope od 25. do 27. novembra. V rámci špeciálnej ponuky na vás čaká iPhone od 479 €, Apple Watch už od 269 € a nielen to. K nákupu nových iPhonov 14 a 14 Plus môžete získať darčekové poukážky a samozrejme môžete pri nákupe využiť aj splátky bez navýšenia.

Ak vás zaujíma skôr iPad či Mac, ani tu neostanete sklamaní. Tablet od Apple môžete získať už od 379 €, MacBook Air zase od 1019 €. Okrem toho budú vybrané Macy dostupné s 10% zľavou – takisto napríklad aj na splátky bez navýšenia.

Plánujete kúpu nových AirPods? Ideálny čas bude práve teraz – bezdrôtové slúchadlá 2. generácie budú dostupné za 129 €.

K vášmu nákupu určite poteší aj bezplatná doprava kuriérom pri nákupe nad 50 €.

Všetky produkty, ako aj doplnky a príslušenstvo k nim nájdete na webe iStores.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.