Sygic pokračuje v inováciách: navigácia s umelou inteligenciou a rozšírenou realitou sa dostala na novú úroveň, pribudli satelitné mapy

Sygic oznámil ďalšie vylepšenie funkcií vo svojej GPS Navigácii. Najočakávanejšími sú satelitné mapy, ktorú sú k dispozícii pre všetkých zdarma. Prémiová Real View Navigácia v rozšírenej realite ponúka novú používateľskú skúsenosť a neurónová sieť Sygicu rozpoznáva cez objektív smartfónu ďalsiu dopravnú značku.

Už sa stalo bežnou praxou, že developer obľúbenej GPS Navigácie prichádza na trh s inovatívnou funkciou alebo riešením niekoľkokrát za rok. Najmä po tom, čo si prémiové funkcie v Sygic GPS Navigácii možno zakúpiť už len ako predplatený balík, ich počet sa nestále zvyšuje. Posledné novinky sú reakciou na požiadavky zákazníkov.

„Satelitné mapy sú jednými z najžiadanejších funkcií, o ktoré sa dlhodobo zaujímala komunita našich testerov. Preto sme sa rozhodli priniesť ju ako darček k sviatku Black Friday, a to zadarmo pre všetkých. Fajnšmekri si pýtajú funkcie postavené na nových technológiách, ktoré v navigačnom svete nie sú bežné, a to nám dáva výborný dôvod zamerať sa na ich neustále zlepšovanie na základe vysoko kvalitnej spätnej väzby. Rozpoznávanie dopravných značiek je teraz ešte inteligentnejšie, a Real View Navigáciu v rozšírenej realite sme posunuli na úplne novú úroveň vďaka UX/UI novej generácie, “ vysvetlil šéf produktu Lukáš Dermek.

Satelitné mapy sú už bežná a overená súčasť navigácií, ktorá pomáha šoférom pozrieť si cieľovú adresu v prirodzenom prostredí. Používatelia Sygicu ich môžu zapnúť jedným klikom na ikonu v navigačnej mape. V satelitných mapách v Sygic GPS Navigácii sa vďaka spolupráci s Googlom dá vyhľadávať, zoomovať a posúvať nimi.

Rozpoznávanie dopravných značiek pribudlo do Sygic GPS Navigácie pred rokom so schopnosťou čítať maximálnu povolenú rýchlosť zo značiek a LED tabúľ. Odvtedy tím Sygicu trénoval umelú inteligenciu za touto kamerovou funkciou, aby dokázala rozpoznať aj ďalšiu značku – zákaz predbiehania. Rozpoznávanie značiek patrí do rodiny funkcií SmartCam a je dostupné v predplatnom Premium+.

Nová generácia Real View Navigácie v rozšírenej realite teraz používa zelené šípky vznášajúce sa v priestore, ktoré pomáhajú šoférom v lepšej orientácii vďaka reálnemu pohľadu na cestu cez kameru smartfónu. Ide o navigačnú funkciu, ktorá je veľmi nápomocná a medzi používateľmi Sygicu patrí medzi najpopulárnejšie. Je taktiež súčasťou SmartCam funkcií, ktoré sú k dispozícii pre predplatiteľov Premium+.

Noví používatelia Sygicu si teraz môžu predplatiť Premium+ na 12 mesiacov so špeciálnou Black Friday zľavou 32% (16,99€), s bezplatným 7-dňovým trialom.

komentáre
  1. Asi najhorsia navigacia aku som si kedy kupil (Premium odber). Parkrat ma posielala na cestu ktora bola uzavreta alebo este vo vystavbe. Mozno chceli aby som im pomohol s dokoncenim… Ale vazne, klasicka google maps navigacia je podstatne spolahlivejsia ako toto. Sygic som pred par mesiacmi tak preventivne opat skusil zapnut, ze ci sa polepsili a ze aku alternativnu trasu mi ponukne, a len som si zaklepal na celo a isiel krasne podla google a bez problemov.

    2
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
Apple GPT
pokračovanie článku

Apple chystá drastický upgrade Siri, za všetko môže nečakaný úspech ChatGPT

Najväčšiu vlnu ošiaľu už má GPT za sebou, neznamená to však, že sa na technológiu zabudlo. Hoci drvivá väčšina ľudí si technológiu len vyskúšala, pokročilí boti typu ChatGPT sú dnes využívaní profesionálmi, napríklad programátormi na vyhľadávanie chýb v kóde alebo analytikmi na pomoc pri vyhľadávaní informácií v mori internetu.