Apple Watch SE 2. generácie prinášajú nový dizajn a vyšší výkon

Apple dnes celkom prekvapivo predstavil druhú generáciu Apple Watch SE. Nová generácia hodiniek prináša všetko, čo majú užívatelia na najlacnejšom modeli radi, a vylepšujú to.

Nová generácia disponuje o 20% výkonnejším čipom, ale aj redesignom. Po novom totiž zadnú stranu netvorí lesklá keramika, ale nylonový kompozit. Hodinky tak budú mať celistvejší dizajn, s rovnakou farbou po bokoch i vzadu. Apples sa chváli novým výrobným procesom. Výroba je šetrnejšia oproti predošlej generácii až o 80%, pritom sa využíva plne recyklovaný hliník.

Apple Watch SE 2022

Hodinky sa tiež vyznačujú podporou detekcie autonehody, o ktorej sme písali v samostatnom článku o predstavení Apple Watch Series 8.

Dostupné budú v troch farebných prevedeniach: Silver, Midnight a Starlight. Hodinky začínajú s cenou na 249 dolároch za GPS verziu a 299 dolárov za GPS+Cellular verziu. Dostupné budú, takisto ako Watch Series 8, už 16. septembra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.