Apple Watch Pro? Odolnosť pre náročné podmienky aj poriadne vysoká cenovka

Kalifornské jablko údajne pripravuje predstavenia nového variantu svojich smart hodiniek pre rôzne extrémne športy. Odhad počiatočnej ceny asi neprekvapí.

Hodinky s prívlastkom Pro by mali ponúknuť o čosi väčší ciferník ako 45mm titánové prevedenie Apple Watch. To začína na 849 dolároch a podľa Marka Gurmana z Bloombergu bude novinka ešte o čosi drahšia.

Gurmanov odhad je 900 až 999 dolárov, čo je cena, za ktorú si môžete kúpiť základnú konfiguráciu iPhonu 13 Pro. Od oficiálneho predstavenia nových Apple Watch nás údajne delí niekoľko mesiacov.

Novinka sa bude orientovať na športovcov, turistov a ďalších, ktorí sa ocitajú v náročných podmienkach, v ktorých sa odolné hodinky môžu hodiť. Model bude disponovať už spomínaným väčším displejom, LTE a odolným kovovým telom. Po diagonále má displej hodiniek merať takmer 2 palce. Očakáva sa úprava skla s dôrazom na odolnosť aj väčšia batéria.

Rivalom chystaného modelu bude nepochybne zariadenie Samsung Watch Pro 5, ktoré má byť odhalené budúci mesiac.

zdroj: Bloomberg, 91mobiles

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.