14-palcový iPad (Pro) bez ProMotion?

Očakávaný prírastok do ponuky tabletov Apple má byť podľa nových informácií podobnejší ostatným modelom.

iPad s uhlopriečkou 14 palcov, by podľa analytika Rossa Younga nemal nakoniec disponovať technológiou ProMotion ani displejom mini-LED. Pravdepodobne tak nepôjde o tablet s prívlastkom Pro. Túto domnienku podporuje fakt, že všetky iPady Pro ponúkajú už päť rokov ProMotion.

Bolo by teda veľmi neobvyklé, ak by sa Apple práve pri svojom najrozmernejšom iPade Pro teraz rozhodol technológiu vypustiť. Na druhej strane, ani možnosť, že by doteraz najväčší iPad nebol zároveň iPadom Pro, nedáva príliš zmysel. Ostáva si teda iba počkať, ako sa vyvinie situácia s novinkami a prognózami okolo tohto chystaného iPadu.

Už teraz je však pomerne isté, že sa neskôr počas roka dočkáme nových modelov pre oba veľkostné varianty iPadu Pro, tentoraz s čipom M2.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.