Zvažujete nákup AirTagov? Možno si počkáte dlhšie

Nový tracker od Apple, predstavený na nedávnom evente Spring Loaded, je už dostupný v rámci predobjednávok. Už teraz sa však odhady dodania posúvajú.

Napríklad v USA sa k majiteľom novinka dostane najskôr medzi 3. a 5. májom. V prípade setu 4 kusov zobrazuje stránka odhadovaný termín 30. apríl.

K trackovaciemu produktu Apple predstavil aj viacero doplnkov ako kľúčenky a karabínky, ktorými možno AirTag upevniť na predmet, ktorý chcete postrážiť. Aj v prípade tohto príslušenstva sa dátumy dodania nateraz posunuli na máj, pri niektorých exkluzívnejších kúskoch od Hermés dokonca na jún.

Podobne sa natiahne dodanie aj v prípade, ak si zákazník zvoli prispôsobenie s gravírovaným textom či emoji. Predobjednávky Apple spustil takisto už aj pre nový iPhone 12iPhone 12 mini vo fialovej, kde veľká časť konfigurácií uvádza odhadované dodanie na koniec apríla.

O nových AirTags sme podrobne písali aj v samostatnom článku

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.