Nový iPad Pro k staršej Magic Keyboard nepripojíte

12,9-palcový model v najnovšej verzii, ktorú Apple predstavil minulý utorok, nie je s predchádzajúcimi generáciami klávesníc kompatibilný.

Dôvodom je drobná ale predsa len existujúca zmena rozmerov. Novinka má hrúbku 6,4 mm, čo je o 0,5 mm viac ako má minuloročný model. Podľa oficiálnej dokumentácie, ktorá bola doručená do Apple Stores, nebude tak nový iPad kompatibilný so staršími generáciami Magic Keyboard. Tento na prvý pohľad drobný rozdiel v hrúbke je dostatočný, aby nebolo možné klávesnicu pripnúť k tabletu.

Samozrejme, k novému iPadu Pro Apple predstavil aj novú Magic Keyboard, tentoraz aj v bielom prevedení. Inak je podľa v súčasnosti dostupných informácií doplnok identický s minuloročnou generáciou.

Podrobný článok o novom iPade si môžete prečítať tu

zdroj: iGeneration

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.