Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #21 týždeň

Ďalší víkend a ďalšie pokračovanie nášho výberu dočasne zlacnených aplikácii pre iOS zariadenia a počítače Mac.

Into The Dark : Narakan – 2,29€ (pôvodná cena 3,49€)

Into The Dark : Narakan je mix stratégie, RPG, roguelike a hier. Hra ponúka nekonečný, ale i príbehový režim, v ktorom zhromažďujete fragmenty svojich bolestivých spomienok a objavujte temný les.

Hra je dostupná aj pre Mac s čipom M1.

Tubecasts – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Aplikácia Tubecasts umožňuje prehrávať len zvuk z vašich obľúbených YouTube videí, vďaka čomu šetríte batériu alebo prenesené dáta.

This War of Mine – 2,29€ (pôvodná cena 16,99€)

This War of Mine nebudete hrať ako elitný vojak, ale ako skupina civilistov, ktorí sa snažia prežiť v obkľúčenom meste, zápasia s nedostatkom potravín, liekov a neustálym nebezpečenstvom od ostreľovačov a nepriateľských mrchožrútov. This War of Mine ponúka úplne nový herný zážitok vojny videný z úplne z inej perspektívy.

This War of Mine 600x133 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #08 týždeň

Radio Commander – 3,49€ (pôvodná cena 5,49€)

Stratégia Radio Commander sleduje vojnu vo Vietname, v ktorej stojíte na strane Američanov ako veliteľ mnohých jednotiek. Ich životy závisia na vašich rozhodnutiach a správnom odhade situácie, pričom sa musíte spoľahnúť na svojich mužov a ich správy z terénu.

Zo slúchadla k vám budú doliehať informácie o pozícii nepriateľov, presunoch jednotiek a stratách na životoch na oboch stranách. Tieto informácie si sami poznačíte na mape pomocou žetónov, prípadne si napíšete vlastné poznámky.

Moonlighter – 5,49€ (pôvodná cena 14,99€)

Počas archeologického výkopu bol odhalený rad brán. Ľudia si rýchlo uvedomili, že tieto starodávne cesty vedú do rôznych svetov a dimenzií. Rynoka, malá komerčná dedinka bola odhalená blízko miesta výkopu a ponúka statočným a bezhlavým dobrodruhom nepredstaviteľné poklady.

Hra Moonlighter predstaví nového hrdinu Willa, ktorý je počas dňa predavačom túžiacim po dobrodružstve a hrdinných činoch.

V dedinke Rynoka môžete predávať objavené poklady, nastavovať ceny, starať sa o zásoby zlata, najímať pomocníkov a vylepšovať obchod.
Spoznajte obyvateľov a zistite o aké predmety majú záujem. Môžu vám za ne ponúknuť obrovské odmeny.
Vylepšujte si výbavu za pomoci obyvateľov dedinky.
Pri návšteve nových svetov získavajte zlato, poklady, novú výbavu a podivuhodné artefakty.
Pri súbojoch objavujte akcie s rôznymi zbraňami, schopnosťami a pridanými efektmi.
Každý svet je unikátny, nikdy neviete čo vás na druhej strane brány čaká.

Hra je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

Hra vyšla aj pre herné konzoly xBox One, PS4 a Nintendo Switch.

911 Operator- 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

V 911 Operator prevezmete úlohu dispečera, ktorý sa musí rýchlo zaoberať prichádzajúcimi správami. Vašou úlohou nie je len vyzdvihnúť hovory, ale aj reagovať na situáciu. Niekedy podanie inštrukcií prvej pomoci, inokedy je nevyhnutná intervencia polície alebo záchranárov. Majte na pamäti, že osoba na druhej strane linky sa môže ukázať byť otcom umierajúcej dcéry, teroristom alebo len žartom. Hra 911 Operator vyšla aj vo verzii pre herné konzoly PS4 a Xbox One a PC.

911 Operator 600x148 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #48 týždeň

112 Operator – 4,49€ (pôvodná cena 12,99€)

Infarkt, autonehoda, no aj mačka na strome. To je len časť situácií, ktorým budete čeliť ako dispečer v hre 112 Operator. Hra je pokračovaním 911 Operator a prináša všetok jeho obsah a DLC, ale zároveň aj 25x väčšie mapy, 60 nových hovorov a nové mechaniky.

dB meter – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Aplikácia meria hluk v okolí. dB meter je kalibrovaný podľa profesionálneho merača hluku OKTAVA 110A-PRO.

Design & Flyer Creator Pro – 2,29€ (pôvodná cena 3,49€)

Pomocou aplikácie Design & Flyer Creator Pro môžete vytvoriť unikátne letáky, pozvánky, prezentácie, logá, karty alebo čokoľvek iné pre vaše firmy, prezentácie, večierky, kluby, udalosti …

Aplikácia Design & Flyer Creator Pro je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

Dungeon Warfare 2 – 3,39€ (pôvodná cena 5,49€)

Dungeon Warfare 2 je náročná tower defense hra, v ktorej budete brániť svoje žaláre pomocou tých najsmrteľnejších pascí a zákerných zbraní proti chamtivým dobrodruhom a hrdinom.

Hra je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

Lock’s Quest – 4,49€ (pôvodná cena 9,99€)

V hre sa ocitnete v úlohe Locka, chlapca, ktorý narazí na inváziu jeho dediny, ktorá rozpúta širšiu vojnu medzi kráľovstvom sily a mechanickou armádou vedenou ohavným lordom bolesti. Pútavý príbeh sa rozvíja naprieč 75 dňami bojov v tucte unikátnych máp, ktoré sú plné strelných veží, pascí a špeciálnych útokov. Prežite hru tak, ako si ju tvorcovia predstavovali, teraz s HD hudbou, novými portrétmi vo vysokom rozlíšení a aktualizovanou hrateľnosťou.

Hra je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

Hra vyšla ja vo verzii pre herné konzoly Xbox One, PS4 a Nintendo Switch.

Roterra – Flip the Fairytale – 2,29€ (pôvodná cena 5,59€)

Roterra – Flip the Fairytale je logická hra v pohybujúcom sa svete, v ktorom musíte nájsť správnu cestu.

Picolla – 2,29€ (pôvodná cena 3,49€)

Premeňte svoje selfie na umelecké kúsky. Aplikácia Picolla vám pomôže rýchlo a ľahko vytvárať koláže so selfiečiek v bohémskom štýle.

Brutal Street 2 – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Najkrvavejšie pouličné bitky od Honkongu po USA. V hre Brutal Street 2 sa jednoducho boj nezastaví. Na výber máte viac ako 100 rôznych schopností a viac ako 600 rôznych predmetov na získanie.

Hra Brutal Street 2 je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

Crash Dive 2 – 6,99€ (pôvodná cena 9,99€)

V hre Crash Dive 2 prevezmete velenie nad ponorkou triedy Gato, ktorá sa plaví v južnom Pacifiku. Budete loviť nepriateľské konvoje, bojové torpédoborce, útočiť na pozemné základne a zostreľovať lietadlá.

Hra je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

Ponpu – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

Inšpirovaná klasickou hrateľnosťou Bombermana, hra Ponpu berie koncept novým smerom, pridáva nové mechanizmy a funkcie a zároveň ich balí do krásnej, ručne kreslenej grafiky.
Zahrajte si epickú kampaň pre jedného hráča, kde sa stretnete v náročných súbojov s bossmi a vašou úlohou bude poraziť všemohúceho Duck-Goda a zabrániť mu v resetovaní vesmíru.

Hra je dostupná aj pre Mac s čipom M1.

macOS – Steam

Killer Bundle 17 | Steam Game Bundle | Fanatical

Killer Bundle 17 obsahuje 7 hier, z toho tri sú dostupné aj pre počítače Mac:

Planescape: Torment: Enhanced Edition – skvelá RPG hra, ktorá pôvodne vyšla este v roku 1999 a v 2017 sa dočkala Enhanced edícii, ktorá prináša upravenú grafiku a viacero vylepšení.

Undead Horde – akčná hra s RPG prvkami.

Out of Space – akčná hra, v ktorej bude vašou úlohou ochrániť váš vesmírny dom pred útokmi mimozemšťanov.

Ďalšie hry v balíku, avšak dostupné pre Windows PC.

Battlestar Galactica Deadlock, Blacksad: Under the Skin, Railway Empire, Tower of Time

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.