Samsung zahájil výrobu 120Hz displejov pre iPhone 13 Pro

Spoločnosť zabezpečí produkciu LTPO displejov s vysokou obnovovacou frekvenciou. LTPS pre základné modely nového smartfónu bude vyrábať LG.

Vyplýva to z nového reportu, ktorý priniesol portál The Elec. Všeobecne sa očakávalo, že Apple minulý rok prinesie na iPhony technológiu s názvom ProMotion, ktorá mala premiéru na iPade Pro z roku 2017. Nakoniec však k tomu nedošlo a 120Hz frekvencia si tak pravdepodobne počká na iPhone 13, presnejšie jeho high-end varianty, ako o tom informoval analityk Ming-Chi Kuo.

Obaja dodávatelia, Samsung aj LG, zatiaľ spustili výrobu OLED panelov pre tohtoročný modelový rad Apple smartfónov. Produkcia odštartovala v predstihu na žiadosť Apple. Značka sa očividne chce vyhnúť riziku, že by podobne ako minulý rok mohlo dôjsť k oneskoreniu predajov jedného z jej kľúčových produktov.

zdroj: The Elec

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.