Nové AirPods s dizajnom Pro dorazia ešte tento rok

V roku 2022 sa zase dočkáme updatu aj pre samotné AirPods Pro. Aká bude ich druhá generácia?

AirPods 3 podľa Bloombergu predstaví Apple ešte tento rok. Apple naposledy základné AirPods aktualizoval o novú generáciu v marci 2019. Nový dizajn má vychádzať z high-end verzie kompaktných štupľov. Slúchadlá by tak mali mať o niečo kratšie stonky. V minulosti sa špekulovalo aj o silikónových koncovkách, no o tomto aspekte nových slúchadiel sa Mark Gurman z Bloombergu v novom reporte nezmienil.

Pokiaľ ide o AirPods Pro druhej generácie, tie by mohli dostať pohybové senzory využiteľné pri sledovaní aktivít počas cvičenia. Zároveň sa značka pohráva s myšlienkou odstrániť stonky slúchadiel. Tento dizajn má mať premiéru na očakávaných Beats Studio Buds. Audio novinka je naplánovaná na budúci mesiac.

Pôvodne sa čakalo, že Apple príde s novými AirPods Pro ešte tento rok, no teraz sa odhady termínov posúvajú na budúci rok a v tejto chvíli nie sú známe dôvody prečo.

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.