Nové Apple Watch dostanú nové farby aj výkonnejšiu batériu

Očakávaná siedma generácia smart hodiniek sa má podľa nových informácií zamerať aj na vylepšenie výdrže zariadenia.

Apple Watch Series 7 sa dočkajú odhalenia pravdepodobne spolu s novým iPhonom. Práve po vzore smartfónu majú aj hodinky dostať hranatejší dizajn. Apple Watch by po novom mali mať tenšie okraje a podporu ultra širokopásmového pripojenia. Batéria zariadenia by mala vďaka väčšej kapacite ponúknuť dlhšiu výdrž medzi nabitiami.

Report taiwanského portálu UDN spomína aj nové farby – už dávnejšie leaker Jon Prosser informoval o možnom predstavení Apple Watch v podobnej zelenej akú ponúkajú slúchadlá AirPods Max.

Hodinky by mohli používateľom ponúknuť aj neinvazívny spôsob merania cukru v krvi. Apple na technológii pracuje s Rockley Photonics. Spoločnosť pracuje na systéme, ktorý pracuje s podobnými senzormi, aké sa už v Apple Watch nachádzajú. Riešenie by malo ponúknuť širšie možnosti monitoringu zdravia.

zdroj: UDN

foto: Front Page Tech

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.