Pozrite si foto z otvorenia novej predajne iStores na Nivách

Zrekonštruovaná autobusová stanica Nivy dnes otvorila a spolu s ňou aj novú pobočka najväčšieho Apple Premium Resellera u nás.

Nová predajňa iStores sa nachádza na prvom poschodí v Nivy Centrum Bratislava. Spolu s otvorením nového priestoru prináša obchod aj špeciálnu akciu, ktorá platí od 30. septembra do 3. októbra 2021 len v predajni iStores Nivy Bratislava.

K nákupu teraz môžete získať darček v hodnote až do 100 €. Na ďalší nákup budú v iStores rozdávať darčekové poukážky v nasledovnej hodnote:

  • 25 € poukážku za nákup od 250 € do 499 €
  • 50 € poukážku za nákup od 500 € do 999 €
  • 100 € poukážku za nákup od 1000 €

Za nákup v novej predajni získate aj súťažný kupón, vďaka ktorému sa môžete zapojiť do súťaže o nový MacBook AirViac info nájdete na webe iStores.

A teraz už sľúbený fotoreport z otvorenia:

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.