Nový iMac ma dostať výrazne väčší displej

Informoval o tom leaker l0vetodream, ktorý má za sebou viacero presných tipov.

O zväčšení uhlopriečky nového Apple desktopu sa už nejakú dobu špekulovalo a známy leaker teraz pridal tejto informácii na váhe. iMac, ktorý by mal Apple tento rok predstaviť by mal ponúknuť výrazne väčší displej ako súčasné 21,5 a 27-palcové modely. Zariadenie prešlo výrazným updatom naposledy ešte v roku 2012.

Najnovšie info od l0vetodream sa sústredí na rozmery displeja. Nový model, ktorý má nahradiť väčší, 27-palcový iMac, má priniesť výrazne väčšiu obrazovku.

Doteraz známe informácie hovoria aj o novom dizajne s tenšími okrajmi a hranatejším dizajnom, ktorý sa má viac blížiť displeju Pro Display XDR. Takisto sa možno dočkáme predstavenia farebných variantov v odtieňoch prítomných v modeloch iPad Air. Novinka má takisto prísť s novými procesormi od Apple, podobne ako trojica počítačov s M1 na konci minulého roku.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.