Nový iMac ma dostať výrazne väčší displej

Informoval o tom leaker l0vetodream, ktorý má za sebou viacero presných tipov.

O zväčšení uhlopriečky nového Apple desktopu sa už nejakú dobu špekulovalo a známy leaker teraz pridal tejto informácii na váhe. iMac, ktorý by mal Apple tento rok predstaviť by mal ponúknuť výrazne väčší displej ako súčasné 21,5 a 27-palcové modely. Zariadenie prešlo výrazným updatom naposledy ešte v roku 2012.

Najnovšie info od l0vetodream sa sústredí na rozmery displeja. Nový model, ktorý má nahradiť väčší, 27-palcový iMac, má priniesť výrazne väčšiu obrazovku.

Doteraz známe informácie hovoria aj o novom dizajne s tenšími okrajmi a hranatejším dizajnom, ktorý sa má viac blížiť displeju Pro Display XDR. Takisto sa možno dočkáme predstavenia farebných variantov v odtieňoch prítomných v modeloch iPad Air. Novinka má takisto prísť s novými procesormi od Apple, podobne ako trojica počítačov s M1 na konci minulého roku.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aplikácie optimalizované pre Macy s M1 (aktualizácia)

Apple minulý mesiac predstavil prvý z čipov pre svoje počítače a spolu s ním trojicu nových zariadení. Nové produkty predstavujú zároveň výzvu pre vývojárov, aby prispôsobili svoj softvér novej architektúre. Prinášame prehľad aktuálne optimalizovaných aplikácií.