Novinky z Apple TV+: The Shrink Next Door a druhá séria Ted Lasso

Už o mesiac sa na streame Apple objaví pokračovanie príbehu o stredoškolskom koučovi amerického futbalu, ktorý má trénovať britských ligových futbalistov. V hlavnej úlohe nového komediálneho seriálu sa zase predstavia Will Ferrell a Paul Rudd.

Streamovacia služba Apple uviedla chystaný prírastok do svojho katalógu krátkou upútavkou. Má ísť o osemdielnu sériu, ktorá sa už tradične odpremiéruje trojicou častí. Na obrazovky zariadení s Apple TV+ predplatným by mala doraziť 12. novembra.

Seriál je inšpirovaný rovnomenným podcastom, ktorý produkujú WonderyBloomberg Media. Apple novinku popisuje ako temnú komédiu podľa skutočných udalostí, ktoré vzišli z bizarného vzťahu psychiatra Dr. Isaaca Herschkopfa (Paul Rudd) a jeho stáleho pacienta Martina Markowitza (Will Ferrell).

Obľúbená komédia Ted Lasso sa 23. júla vráti s druhou porciou epizód. Apple k tomuto programu zároveň vydal nový trailer:

zdroj: Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.