Novinky z Apple TV+: Pokračuje See a Apple získava viacero cien Emmy

Oddnes si môžete pozrieť úvodné dve epizódy druhej série jedného z pôvodných seriálov Apple. Ktoré dva získali prestížne ocenenie Televíznej akadémie?

Úspešný See prinesie aj v druhej sezóne osmičku častí. Príbeh pokračovania sa podľa Apple má zaoberať ústrednou postavou Babu Vossa, ktorého hrá Jason Momoa. Ďalšie časti budú pribúdať vždy v piatok.

Apple TV+ sa darí aj pokiaľ ide o hodnotenia kritikov. Najčerstvejším dôkazom sú dve ocenenia Emmy. Tie si odniesli For All MankindCalls. Sci-fi z alternatívnou verziou vesmírnych pretekov For Alle Mankind získalo cenu Výnimočná Inovácia v kategórii Interaktívne programy. Apple si ju odniesol za aplikáciu For All Mankind: Time Capsule, ktorá pomohla fanúšikom seriálu odhaliť spomienky astronautov a preklenúť tak desaťročný skok medzi sériami.

Druhý ocenený titul, Calls, bodoval v kategórii Výnimočný pohyblivý dizajn. Seriál sa zameriava na sériu telefonátov bez použitia štandardného vizuálu. Namiesto toho pracuje s rozhýbanou grafikou, ktorá dokresľuje telefonát spätý s nadprirodzeným javom.

Poslednou z noviniek je upútavka k chystanému muzikálu Come From Away. Ten má mať premiéru už 10. septembra a ponúkne skutočný príbeh 7 000 pasažierov viacerých letov, ktorí ostali v malom kanadskom mestečku po tom, čo boli lety do USA dočasne pozastavené v súvislosti s útokmi z 11. septembra 2001.

zdroj: Apple TV+

 

komentár
  1. Pozerá vôbec niekto tieto slniečkáriny? Mám Apple TV+ asi trikrát v cene nákupu, po každom nákupe Apple produktu to bolo na rok, a nepozerám to.

    5
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.