iPhone lacnejšie a navyše s 50€ darčekom? Jedine v iStores

Plánujete kúpu nového Apple smartfónu? Využite akciovú cenu a získajte k iPhonu ešte 50 €.

Stačí zaplatiť starým za nové a ušetriť. Prineste alebo pošlite do iStores funkčné zariadenie, ktoré bude možné vykúpiť a ak si na protiúčet vyberiete iPhone 12 mini, iPhone 12 či iPhone 12 Pro alebo iPhone 12 Pro Max za akciové ceny, získate vďaka výkupu k novému smartfónu aj 50€ poukážku na ďalší nákup. Bonus môžete využiť na celý sortiment.

Ak navyše patríte k zákazníkom s vernostným programom, získate ešte 10€ zľavu na nové zariadenie za vernosť. Do programu sa viete registrovať ešte pred prvým nákupom a využiť tak všetky výhody.

Všetky modely iPhone 12 disponujú čipom A14 Bionic, rozhraním 5G, displejom Super Retina XDR a úpravou Ceramic Shield s 4-násobne vyššou odolnosťou pri páde. Fotoaparát ponúka nočný režim pre neuveriteľné zábery pri slabom svetle, či HDR video v Dolby Vision kvalite. Nový iPhone je takisto kompatibilný s MagSafe príslušenstvom, ktoré je možné magneticky pripevniť k zadnej strane smartfónu.

5,4″ iPhone 12 mini kúpiš už 669 € alebo za 17 € / mesačne*

6,1″ iPhone 12 kúpiš už 789 € alebo za 20 € / mesačne*

6,1″ iPhone 12 Pro kúpiš už 1099 € alebo za 28 € / mesačne*

6,7″ iPhone 12 Pro Max kúpiš už 1209 € alebo za 31 € / mesačne*

50 € bonus za výkup platí do 12. 9. 2021. Výpočet splátok je na 60 mesiacov bez akontácie a poistenia. Úver podlieha schváleniu a minimálna hodnota nákupu na splátky je 100 €.

Zistite viac na webe iStores

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.