iPhone lacnejšie a navyše s 50€ darčekom? Jedine v iStores

Plánujete kúpu nového Apple smartfónu? Využite akciovú cenu a získajte k iPhonu ešte 50 €.

Stačí zaplatiť starým za nové a ušetriť. Prineste alebo pošlite do iStores funkčné zariadenie, ktoré bude možné vykúpiť a ak si na protiúčet vyberiete iPhone 12 mini, iPhone 12 či iPhone 12 Pro alebo iPhone 12 Pro Max za akciové ceny, získate vďaka výkupu k novému smartfónu aj 50€ poukážku na ďalší nákup. Bonus môžete využiť na celý sortiment.

Ak navyše patríte k zákazníkom s vernostným programom, získate ešte 10€ zľavu na nové zariadenie za vernosť. Do programu sa viete registrovať ešte pred prvým nákupom a využiť tak všetky výhody.

Všetky modely iPhone 12 disponujú čipom A14 Bionic, rozhraním 5G, displejom Super Retina XDR a úpravou Ceramic Shield s 4-násobne vyššou odolnosťou pri páde. Fotoaparát ponúka nočný režim pre neuveriteľné zábery pri slabom svetle, či HDR video v Dolby Vision kvalite. Nový iPhone je takisto kompatibilný s MagSafe príslušenstvom, ktoré je možné magneticky pripevniť k zadnej strane smartfónu.

5,4″ iPhone 12 mini kúpiš už 669 € alebo za 17 € / mesačne*

6,1″ iPhone 12 kúpiš už 789 € alebo za 20 € / mesačne*

6,1″ iPhone 12 Pro kúpiš už 1099 € alebo za 28 € / mesačne*

6,7″ iPhone 12 Pro Max kúpiš už 1209 € alebo za 31 € / mesačne*

50 € bonus za výkup platí do 12. 9. 2021. Výpočet splátok je na 60 mesiacov bez akontácie a poistenia. Úver podlieha schváleniu a minimálna hodnota nákupu na splátky je 100 €.

Zistite viac na webe iStores

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.