Nové Macy a Apple Watch sa objavili v euroázijskej databáze

V predstihu pred jesenným predstavením viacerých noviniek sa ich kódové označenie dostalo do záznamov Euroázijskej ekonomickej komisie.

Ide o doteraz neznáme identifikátory, čo naznačuje, že sa jedná o modely počítačov a smart hodiniek Apple, ktoré ešte neboli predstavené. Celkovo v zozname pribudlo šesť kódov pre Apple Watch a dvojica kódov pre Mac.

Apple podľa doterajších informácií pracuje na novej generácii Apple Watch Series 7. Hodiniky by mali priniesť výraznejší redizajn – tenšie okraje a novú technológiu displeja. Pod povrchom by sa mal ukrývať nový čip S7 a zariadenie možno opäť rozšíri paletu funkcií zameraných na zdravie.

Dva nové identifikátory pre Mac s najväčšou pravdepodobnosťou odkazujú na chystané modely MacBook Pro v 14 a 16-palcovom variante. Oboch by sme sa mali dočkať pred koncom tohto roka.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?