Apple začína prípravy na výrobu nového iPhonu

Modelový rad iPhone 13 by mal doraziť v septembri.

Aktuálne spoločnosť preto zhromažďuje potrebné súčiastky pre výrobu zariadenia. V minulosti Apple predstavoval nový smartfón bok po boku s Apple Watch v rámci jedného eventu.

Tradíciu zmenila pandémia, ktorá prispela k posunutiu termínu odhalenia iPhonu 12. Novinku sme tak mohli vidieť na virtuálnom evente v Apple Parku o mesiac neskôr, v októbri.

Tento rok to s vyhliadkami pre uvedenie iPhonu vyzerá lepšie a podľa názoru analytikov by sme sa ho mali dočkať opäť v tradičnom septembrovom termíne. Nedávno dokonca Wedbush spresnil odhad na 14. september, ktorý pripadá na utorok – obľúbený deň pre Apple eventy.

zdroj: DigiTimes

cover: Let’s Go Digital

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.