Nové AirPods Pro a iPhone SE v apríli?

Po novinkách o iPadoch a iPhone 13 sa japonský portál Mac Otakara podelil aj s informáciami o budúcnosti Apple slúchadiel a ďalšieho SE modelu.

Oba produkty majú podľa portálu doraziť v apríli tohto roku, pričom sa odvoláva na info od dodávateľov Apple. Čo nové teda o chystaných produktoch vieme? Začnime AirPods.

Nové AirPods Pro majú podľa dostupných informácií prísť v redizajnovanom puzdre. To má pôsobiť mierne užšie. Súčasná generácia slúchadiel je uložená v obale s šírkou 54 a výškou 45,2 mm. Nové puzdro má mať výšku 46 mm, šírka otáva nezmenená. Podľa iného zdroja, Bloombergu, sa zároveň Apple pokúša slúchadlá urobiť ešte kompaktnejšie – konkrétne odstránením stonky.

K iPhonu SE, presnejšie jeho tretej generácii, zatiaľ veľa detailov nie je. Okrem spomínaného aprílového termínu predstavenia, sa hovorí o väčšom variante s 5,5 alebo 6,1-palcovým displejom. Tento väčší iPhone SE by mal podľa analytika Ming-Chi Kua doraziť v druhej polovici aktuálneho roku.

Súčasná, druhá generácia AirPods Pro mala debut v októbri 2019, nástupcu populárneho iPhone SE sme videli v apríli minulého roku.

zdroj: Mac Otakara

komentár
  1. Neverim, SE nebude, nedava to ziadnu logiku .. apple je rad ze stihne vyrobit v dostatocnom mnozstve co prezentoval v oktobri a nie ze este pridavat dalsi model

    Obcas ten tiper Ming Kuo by mal aj rozmyslat .. podla mna trepe bullshity aby bol zaujimavy. Zaraba z citanosti snad nebude cakat pol roka ticho a nevymyslat si historky ktore su pravda tak na 30%

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.