Apple TV+ predstavuje Losing Alice v novom traileri

Novinka dorazí na stream už 22. januára.

Neo-noir s prvkami psychologického thrilleru sa zameriava na režisérku v rokoch, podľa ktorej je seriál pomenovaný, a na jej rastúcu posadnutosť mladou scenáristkou Sophie. Prvé tri časti budú dostupné v piatok 22. januára a následne budú pribúdať po jednej epizóde každý týždeň.

Okrem nového seriálu môžete už teraz sledovať druhú sériu Dickinson, takisto hneď tri úvodné epizódy.

zdroj: Apple TV+

komentáre
   1. Jakym spam filtrem? Uz jsem zkousel jiny prohlizec, bez ruznych blokatoru reklam a nic. Tady napsat mohu a tam jsem jeste vcera drive behem dne take mohl napsat. Ted to pri pokudu o odeslani prispevku vyhazuje uvedenou hlasku. I kdyz zkusim napsat jedno slovo, abych vyloucil, ze tam je neco “zavadneho”.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.