Apple TV+ predstavuje Losing Alice v novom traileri

Novinka dorazí na stream už 22. januára.

Neo-noir s prvkami psychologického thrilleru sa zameriava na režisérku v rokoch, podľa ktorej je seriál pomenovaný, a na jej rastúcu posadnutosť mladou scenáristkou Sophie. Prvé tri časti budú dostupné v piatok 22. januára a následne budú pribúdať po jednej epizóde každý týždeň.

Okrem nového seriálu môžete už teraz sledovať druhú sériu Dickinson, takisto hneď tri úvodné epizódy.

zdroj: Apple TV+

komentáre
   1. Jakym spam filtrem? Uz jsem zkousel jiny prohlizec, bez ruznych blokatoru reklam a nic. Tady napsat mohu a tam jsem jeste vcera drive behem dne take mohl napsat. Ted to pri pokudu o odeslani prispevku vyhazuje uvedenou hlasku. I kdyz zkusim napsat jedno slovo, abych vyloucil, ze tam je neco “zavadneho”.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.