Niektorí majitelia nových AirPods Max majú problém so zrážaním vlhkosti

Kondenzácia sa objavila pri dlhšom nosení v rámci priestoru slúchadiel.

Vlhkosť sa objavovala nezávisle od teploty. Niektorí používatelia objavili problém už po hodine či dvoch nosenia, iní po dlhšom čase. Vlhkosť následne u ojedinele spôsobila aj nesprávne fungovanie funkcie ANC (Active Noise Cancellation) pre potláčanie vonkajších hlukov.

Okrem čerstvých majiteľov sa však v diskusných fórach ozvali aj majitelia slúchadiel rovnakého typu od iných značiek. Tí poukazovali na to, že kondenzácia je v ich skúsenostiach bežným javom pri celoušnom dizajne. AirPods Max nie sú vodotesné a tak sa majitelia so spomínaným problémom obávajú životnosti svojho nového produktu. Kondenzácia sa vyskytuje primárne vnútri ušníc, vankúše ostávajú suché aj napriek nej.

Apple sa zatiaľ k problému oficiálne nevyjadril. Niektorí ľudia slúchadlá vrátili, iní siahli po AppleCare+.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.