Niektorí majitelia nových AirPods Max majú problém so zrážaním vlhkosti

Kondenzácia sa objavila pri dlhšom nosení v rámci priestoru slúchadiel.

Vlhkosť sa objavovala nezávisle od teploty. Niektorí používatelia objavili problém už po hodine či dvoch nosenia, iní po dlhšom čase. Vlhkosť následne u ojedinele spôsobila aj nesprávne fungovanie funkcie ANC (Active Noise Cancellation) pre potláčanie vonkajších hlukov.

Okrem čerstvých majiteľov sa však v diskusných fórach ozvali aj majitelia slúchadiel rovnakého typu od iných značiek. Tí poukazovali na to, že kondenzácia je v ich skúsenostiach bežným javom pri celoušnom dizajne. AirPods Max nie sú vodotesné a tak sa majitelia so spomínaným problémom obávajú životnosti svojho nového produktu. Kondenzácia sa vyskytuje primárne vnútri ušníc, vankúše ostávajú suché aj napriek nej.

Apple sa zatiaľ k problému oficiálne nevyjadril. Niektorí ľudia slúchadlá vrátili, iní siahli po AppleCare+.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.